• Krav-maga Jablonec nad Nisou

  krav maga system Semily

  Vítejte na stránkách Krav Maga, jednoho z nejúčinnějších systémů sebeobrany na světě. Naším cílem naučit bránit se každého a přispívat tak k zlepšování kvality života v našem kraji.

  První třída pro dospělé začala v Semilech v roce 2017. Dětské třídy jsou v nedalekém Košťálově, ale plánujeme rozvoj tříd i zde. Zároveň jsme vytvořili prostor pro soukromou a firemní klientelu (soukromé lekce, team buldingy, rozvojová skupina leadershipu a Krav Maga). Dále působíme v Turnově, Liberci a Košťálově u Semil a počet členů je přes 200.

  Více informací naleznete ZDE.

  otázky a odpovědi

  Civilní forma systému Krav Maga je přizpůsobena tomu, aby ji byli schopni trénovat a také samozřejmě použít obyčejní lidé různých fyzických dispozic, jakéhokoliv věku, mladí i staří, muži i ženy.
  www.kravmagasystem.cz

  Kdo může Krav Maga trénovat?

  Ženy, muži, děti, senioři, zkrátka každý z nás nehledě na věk ani jakékoli fyzické predispozice. Systém Krav Maga byl vyvinut tak, aby jej dokázal použít kdokoli a kdykoli. Naučíme vás správně využívat dynamiku a sílu protivníka, takže se budete schopni ubránit i fyzicky mnohem silnějším jedincům.

  jak mohu začít trénovat?

  GYMNÁZIUM IVANA OLBRACHTA, NAD ŠPEJCHAREM 574, 513 01 SEMILY

  pondělí 18:30 - 20:30 - teenageři a dospělí - 3.1.1.

  Registrace zDE